سفارش تبلیغ
صبا ویژن
  • + http://www.samdhprint.com
  • + چاپ دیجیتال فوری در تهران

 

چاپ مش و استیکر چه تفاوتی دارند؟ 

برای دانستن به تفاوت چاپ مش و استیکر باید مورد استعمال هریک و تفاوت ساختاری برای هر مورد را فهمید . در جواب کلی برای چاپ مش و استیکر چه تفاوتی دارا هستند می توان اذعان کرد که مش دارنده شکاف های ریزی است که استیکر آن را ندارد . البته مورد مصرف قرار به دست آوردن چاپ مش در مکان هایی که نیاز به محافظت نوروفروغ محیط دارا هستند را هم می توان از تمایزهای مش و استیکر اسم پیروزی     .

چاپ مش و استیکر 

 

مش و استیکر هر دو دارنده فرآورده یکسان که وینیل اسم دارااست می باشند و این از شباهت های این دو به حساب آورده می شود . مش را بر روی شیشه ها و مکان هایی که نیاز به عبور فروغ و روشنایی است می توان استفاده نمود . در حالی که استیکر ایم مزیت را ندارد . چاپ استیکر در دو جور کلی شیری و شیشه ای مورد به کارگیری قرار می‌گیرد که دسته شیشه ای آن دارنده مشاهده کرد از دو طرف بوده و گونه شیری قضیه سپید بوده و فقط رویت کرد از یک طرف داراست . برای این‌که شما تشخیص دهید که از چه چاپی به کارگیری فرمایید می بایست با در لحاظ دریافت کردن مکان مورد به کار گیری چاپ و کاربری متعدد مبادرت به تعیین مش و یا این که استیکر در گونه های گوناگون کرد . جهت این فرمان مشورت خویش واحد چاپی هم میتواند زیاد راهگشا باشد . تفاوت قیمتی در بین چاپ مش و استیکر مضاعف نمیباشد چون متریال یکسان برای هر دو استعمال می شود     .

 

چاپ استیکر و مش برای کاربردهای متفاوت 

 

امروزه با ترقی صنعت تبلیغات و نقش تبلیغات همگانی در مارک شدن و پرورش کسب و امور به کار گیری از طریق هایی مانند چاپ استیکر و مش برای معرفی متاع و سرویس ها فراوان حساس و حتمی میباشد . کالا مختص این دو گونه چاپ سبب ساز شده‌است که براحتی بتوان از ان ها در فضای فرنگی و در حالت گوناگون بهره برد . این به سبب ساز پایداری چاپ در قبال عامل ها محیطی مثل رطوبت , فروغ و روشنایی و … است . برای چاپ مش و استیکر باید در واحد چاپی دارای اعتبار با داشتن طرح دلخواه و یا این که استعمال از طرح های مطرح شده بوسیله خویش واحد چاپی مبادرت به چاپ و بعد تبلیغات اثر گذار نمود . شما بارها شاهد تبلیغات بر روی مش و استیکر و ماندگاری زیاد این مدل تبلیغات در فضاهای همگانی بوده اید . فقط با چاپ مش و استیکر و گماردن در مکان های همگانی میتوانید به مارک شدن خویش یاری فراوانی فرمایید . این دو دسته چاپ بر روی شیشه ها به کار گیری فراوانی دارا‌هستند . شیشه فروشگاه ها و دکان ها میتواند آیتم قابل قبولی برای درج پیام تبلیغاتی و خدماتی باشد . از آنجایی که‌این مکان ها با مشتری انگیزه راز و فعالیت دارا‌هستند دوچندان مکان های قابل قبولی برای تبلیغات به صورت مش و استیکر می‌باشند     .

 

وسایل نقلیه آیتم دیگری از مورد ها به کار گیری مش و استیکر محسوب می‌شوند که به باعث آن که‌این وسایل در معرض رویت کرد تعداد دوچندان متعددی از مخاطبان قرار می‌گیرند , مورد قابل قبولی برای در ج پیام تبلیغاتی و خدماتی محسوب می گردند . از سایر مکان هایی که برای درج استیکر و مش و ارسال پیام تبلیغاتی مطلوب محسوب میگردند , اتوبوس ها بخصوص اتوبوس های همگانی هستند . این مکان ها به باعث ان که تعداد متعددی از مخاطبان را در بر میگیرند , مکان قابل قبولی برای درج پیام تبلیغاتی و خدماتی بصورت چاپ استیکر و مش هست . از مش و استیکر علاوه بر همت تجاری و تبلیغاتی می توان برای زیباسازی محیط گوناگون از جمله اداری و یا این که مسکونی هم به صورت موءثر و خوشگل استفاده نمود

 

منبع: https://developzoom.blogsky.com/1399/02/22/post-141/sticker

 

 


اولین دیدگاه را شما بگذارید

      تاریخچه...

مشخصات مدیر وبلاگ

ویرایش

دوستان

ویرایش

طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ